INTERNATIONAL INFORMATION NOBEL CENTRE

OFFICIAL REPRESENTATION IN UKRAINE

Рішення та проекти

СТВОРЕННЯ ПРОМИСЛОВОГО КЛАСТЕРУ КОМПЛЕКСНОЇ ПЕРЕРОБКИ МАРГАНЦЕВИХ РУД ВЕЛИКОТОКМАЦЬКОГО РОДОВИЩА.

У місті Токмак Запорізької області провели «Дні Енергії – 2020». Захід присвячений популяризації енергозаощадження у промисловості й побуті. А також – боротьбі зі змінами клімату й охороні екології.

Напередодні заходу зустріч, присвячену енергоефективності, у Токмаку провели члени офіційного представництва Міжнародного інформаційного Нобелівського центра в Україні (м. Дніпро) – Соколовський Сергій, очільник центру; Сєдов Олександр – академічний радник інженерної Академії України; Кучеровський Юрій – директор ТОВ «Фронтерія-Україна» та інші. Долучився до обговорення також міський голова – Ігор Котелевський, секретар міської ради – Чуба Олександр і депутати Токмацької міської ради.

nobel_ua_01

Під час презентації були представлені перспективні проекти науковців щодо залучення іноземних інвестицій для створення нових робочих місць у промисловій галузі, для розвитку соціальної інфраструктури та розширення можливостей Токмацької ОТГ.

Результатом зустрічі стало укладання Меморандуму про співпрацю між Токмацькою міською радою та офіційним представництвом Міжнародного інформаційного Нобелівського центра в Україні. Проект відповідного рішення також винесуть для ухвалення на розгляд Токмацької міської ради.

nobel_ua_02
iinc.com.ua