INTERNATIONAL INFORMATION NOBEL CENTRE

OFFICIAL REPRESENTATION IN UKRAINE

top2

КЕРІВНИЦТВО

«Наука, знання та досвід – три обов’язкові складові прогресу. Адже, щоб людство могло рухатися вперед, ми повинні шукати рішення, які виходитимуть за рамки правил та загальних уявлень на принципах справедливості, інклюзивності, стійкості та глобальності в пріоритетах гуманістичного вибору людства.»

ДИРЕКТОР
ОФІЦІЙНОГО ПРЕДСТАВНИЦТВА МІЖНАРОДНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО НОБЕЛІВСЬКОГО ЦЕНТРА В УКРАЇНІ

СОКОЛОВСЬКИЙ
СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

Біографія

Соколовський Сергій Іванович народився 16 квітня 1964 року в м Дніпропетровську.

 Після закінчення в 1987 році Дніпропетровського медичного інституту працював за фахом в лікувальних закладах Дніпропетровська, поєднуючи практичну діяльність з викладацькою діяльністю в Дніпропетровському медичному інституті. З 1992 року працював в обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечникова завідувачем відділенням, поєднуючи з навчанням в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, який закінчив в 2003 році і отримав кваліфікацію магістра державного управління. У 2003 році закінчив Університет Лондон Метрополітен (London Metropolitan University, London, UK) та здобув кваліфікацію магістра гуманітарних наук.

 У 2003 році захистив дисертацію в Одеському інституті стоматології Академії медичних наук України, де було присвоєно вчене звання кандидата медичних наук.

З 2004 року і по теперішній час обіймає посаду віце-ректора з міжнародних зв’язків Дніпровського медичного інституту традиційної і нетрадиційної медицини, а з 2008 року є директором Міжнародного науково-дослідного навчально-методичного Центру традиційної медицини цього  ї інститу.

У 2007 році закінчив Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара факультет підвищення кваліфікації за фахом медична психологія, де після закінчення працював доцентом кафедри медичної психології, психодіагностики та психотерапії за сумісництвом.

 У 2005 році був запрошений до Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, на посаду старшого наукового співробітника, де після закінчення докторантури в 2008 році працює доцентом кафедри державного управління і місцевого самоврядування.

 Президент — Голова Правління громадської організації «Ліга експертів громадського управління», Голова Почесної Ради Благодійного Фонду «Волонтери світу», директор Благодійного Фонду «Енкурс». Радник Директора ВГО «Національний координаційний центр протидії корупції».

Дійсний член (академік) Академії технологічних наук України

Почесний професор Академії холістичної медицини (Фалькенсее, Німеччина), Європейської академії наукової кінезіології (Гамбург, Німеччина), Наукового інституту дослідження енергії життя (Німеччина), Науково-дослідного і навчального центру енерго-інформаційних технологій і біорегуляції EMAC, Ferdinand Huneke Instituut (Махерн, Німеччина)

Є автором понад 200 наукових і навчально-методичних праць, монографій, патентів на винахід, співавтор наукового відкриття в галузі біофізики. Переможець Всеукраїнського конкурсу «Винахід -2007», «Винахід-2008» і «Винахід -20014» в номінації «Кращий винахід в галузі медицини та фармакології». Нагороджений знаком «Винахідник СРСР», Подякою Міністерства охорони здоров’я України та Грамотою Верховної Ради України, Грамотою Загальнонаціонального проекту «Флагмани сучасної медицини» за охорону здоров’я нації. За наукове відкриття в галузі біофізики був нагороджений почесною медаллю ім. П.Л.Капица. Внесений до п’яттого видання «Флагмани сучасної медицини» кращих працівників медичної галузі України. Нагороджений орденом «Вчений року 2019», Почесною Грамотою Української Федерації вчених України. Внесений до Книги «Наукова еліта України».

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ОФІЦІЙНОГО ПРЕДСТАВНИЦТВА МІЖНАРОДНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО НОБЕЛІВСЬКОГО ЦЕНТРА В УКРАЇНІ

СЄДОВ
ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Біографія

Народився 1 січня 1949 року в м. Запоріжжя, в сім’ї військовослужбовця.

 
Освіта та робота

Після закінчення 8-ми класів, вступив і закінчив (1964-1968 рр.) Запорізький металургійний технікум імені О.М. Кузьміна за фахом «металургія чорних металів».

З 1968 по 1970 роки – Підручний сталевара на заводі «Запоріжсталь».

З 1970 по 1972 роки – служба в армії, де після закінчення офіцерських курсів отримав звання молодшого лейтенанта і був звільнений в запас.

З 1972 по 1986 роки – робота в інституті «УкрНДІспецсталь», де пройшов шлях від сталевара порошкової вакуумної металургії до завідувача відділу.

У 1972 вступив до Дніпропетровського ордена Трудового Червоного прапора – металургійний інститут.

В 1979 році закінчив фізико-металургійний факультет Запорізького індустріального інституту за спеціальністю «металургія чорних металів».

У 1986 році був переведений на Запорізький автомобільний завод, в Центральну лабораторію охорони навколишнього середовища на посаду старшого інженера лабораторії перспективних розробок. А скоро очолив лабораторії, де проводились розробки нових матеріалів і технологій, а також – здійснювалась робота у сфері екології та переробки промислових відходів автопрому Запорізького регіону, зокрема.

У 1990 році – назначений директором Запорізького науково-виробничого центру Радянсько-Британо-Американського підприємства.

З 2000 по 2002 р.– заступник директора з фінансів Запорізької обласної філармонії.

З 2002 по 2005 р.– виконавчий директор ПП «Укр-Петроль», інженер

департаменту інвестицій Західної нафтової групи (WOG).

 З 2005 по 2007 р. – розробник проекту форелевого господарства в Запорізькій області ПП «Іванченко».

З 2007 по 2012 р. – консультант групи компаній ТОВ «Олександр»

(м. Запоріжжя) у сфері екології, переробки відходів промислових підприємств.

З 2012 по 2015 рр. – консультант ТОВ «Союз — Континент» (м.Запоріжжя) щодо раціонального використання природних ресурсів.

Неодноразово проходив стажування і підвищення кваліфікації в навчальних центрах Москви, Делі, Варшави та Берліну.

 

Професійні досягнення та громадська діяльність

Є співавтором понад 40 винаходів, двох міжнародних патентів, а також ряду статей в технічних журналах. За результатами моєї діяльності, рішенням Інженерної Академії України (наказ №75 від 19. 02. 2010 року) був обраний академічним радником Інженерної Академії України.

З 2005 по теперішній час займаюся розробкою проектів щодо раціонального використання природних ресурсів.

Кілька проектів, розроблених за участі Сєдова Олександра, включили до списку інвестиційно привабливих у Запорізькому регіоні.

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ОФІЦІЙНОГО ПРЕДСТАВНИЦТВА МІЖНАРОДНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО НОБЕЛІВСЬКОГО ЦЕНТРА В УКРАЇНІ

СОКОЛОВСЬКИЙ
СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ

Біографія

Народився  14.12.1994 р. у м. Дніпро  Дніпропетровскої області. 

Освіта та робота

В 2012 р. закінчив середню загальноосвітню школу №140  м. Дніпро.

В 2018 р. закінчив Дніпровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини, м. Дніпро з відзнакою (С18 №031582) за професійною кваліфікацією  —  Лікар.

В 2020 р. закінчив    Дніпропетровську медичну академію Міністерства охорони здоров’я України, м. Дніпро  кафедра фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології ДЗ «ДМА МОЗ України» за спеціальністю  лікаря-спеціаліста (№11274)  Спортивна медицина.

  У 2019 р. закінчив Українську військово-медичну академію МО України, м. Київ. Лейтенант медичної служби запасу.

 Магістр державного управління. У 2019 р. закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України, м. Дніпро з відзнакою (М19 №121679) за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Аспірант кафедри державного управління та місцевого самоврядування НТУ «Дніпровська Політехніка»  м. Дніпро. Тема наукового дослідження полягає в пошуку  моделі  організації системи ефективної реабілітації в Україні з  використанням кращого досвіду європейських країн та наукових напрацювань  вітчизняних та зарубіжних дослідників.

Заступник Директора Благодійного Фонду «Енкурс». Помічник Директора Всеукраїнської громадської організації «Національний координаційний центр протидії корупції».

Автор 8 наукових статей, тезисів та двох винаходів. Автор  та модератор міжнародної спільної навчальної програми ДМІТНМ ( Україна) та  Університет Клайпеди (Литва), викладач курсу.

Координатор міжнародного проекту Офіційного Представництва з імплементації освітніх та наукових програм українських вищих навчальних закладів в європейське навчальне та наукове середовище  з метою створення спільних міжнародних навчальних та наукових програм.