INTERNATIONAL INFORMATION NOBEL CENTRE

OFFICIAL REPRESENTATION IN UKRAINE

КЕРІВНИЦТВО

“Наука, знання та досвід – три обов’язкові складові прогресу. Адже, щоб людство могло рухатися вперед, ми повинні шукати рішення, які виходитимуть за рамки правил та загальних уявлень на принципах справедливості, інклюзивності, стійкості та глобальності в пріоритетах гуманістичного вибору людства.”

ДИРЕКТОР
ОФІЦІЙНОГО ПРЕДСТАВНИЦТВА МІЖНАРОДНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО НОБЕЛІВСЬКОГО ЦЕНТРА В УКРАЇНІ

СОКОЛОВСЬКИЙ
СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

Біографія

Соколовський Сергій Іванович народився 16 квітня 1964 року в м Дніпропетровську.

 Після закінчення в 1987 році Дніпропетровського медичного інституту працював за фахом в лікувальних закладах Дніпропетровська, поєднуючи практичну діяльність з викладацькою діяльністю в Дніпропетровському медичному інституті. З 1992 року працював в обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечникова завідувачем відділенням, поєднуючи з навчанням в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, який закінчив в 2003 році і отримав кваліфікацію магістра державного управління. У 2003 році закінчив Університет Лондон Метрополітен (London Metropolitan University, London, UK) та здобув кваліфікацію магістра гуманітарних наук.

 У 2003 році захистив дисертацію в Одеському інституті стоматології Академії медичних наук України, де було присвоєно вчене звання кандидата медичних наук.

З 2004 року і по теперішній час обіймає посаду віце-ректора з міжнародних зв’язків Дніпровського медичного інституту традиційної і нетрадиційної медицини, а з 2008 року є директором Міжнародного науково-дослідного навчально-методичного Центру традиційної медицини цього  ї інститу.

У 2007 році закінчив Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара факультет підвищення кваліфікації за фахом медична психологія, де після закінчення працював доцентом кафедри медичної психології, психодіагностики та психотерапії за сумісництвом.

 У 2005 році був запрошений до Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, на посаду старшого наукового співробітника, де після закінчення докторантури в 2008 році працював доцентом кафедри державного управління і місцевого самоврядування.

 Президент – Голова Правління громадської організації «Ліга експертів громадського управління», Голова Почесної Ради Благодійного Фонду «Волонтери світу», директор Благодійного Фонду «Енкурс». Радник Директора ВГО «Національний координаційний центр протидії корупції».

Дійсний член (академік) Академії технологічних наук України

Почесний професор Академії холістичної медицини (Фалькенсее, Німеччина), Європейської академії наукової кінезіології (Гамбург, Німеччина), Наукового інституту дослідження енергії життя (Німеччина), Науково-дослідного і навчального центру енерго-інформаційних технологій і біорегуляції EMAC, Ferdinand Huneke Instituut (Махерн, Німеччина)

Є автором понад 200 наукових і навчально-методичних праць, монографій, патентів на винахід, співавтор наукового відкриття в галузі біофізики. Переможець Всеукраїнського конкурсу «Винахід -2007», «Винахід-2008» і «Винахід -20014» в номінації «Кращий винахід в галузі медицини та фармакології». Нагороджений знаком «Винахідник СРСР», Подякою Міністерства охорони здоров’я України та Грамотою Верховної Ради України, Грамотою Загальнонаціонального проекту «Флагмани сучасної медицини» за охорону здоров’я нації. За наукове відкриття в галузі біофізики був нагороджений почесною медаллю ім. П.Л.Капица. Внесений до п’яттого видання «Флагмани сучасної медицини» кращих працівників медичної галузі України. Нагороджений орденом «Вчений року 2019», Почесною Грамотою Української Федерації вчених України. Внесений до Книги «Наукова еліта України».

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ОФІЦІЙНОГО ПРЕДСТАВНИЦТВА МІЖНАРОДНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО НОБЕЛІВСЬКОГО ЦЕНТРА В УКРАЇНІ

Хмiль Микола Миколайович

Біографія

Хміль Микола Миколайович народився 4 січня 1960 р в Чернігівській області України.

 Після закінчення в 1990 р. Київського державного університету ім. Т. Шевченко за  спеціальністю  історія працював  спеціалістом за направленням, референтом.

 В 2003 р закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю державне управління і отримав кваліфікацію магістра державного управління.

 З 2004 р.   працював позаштатним консультантом Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, помічником-консультантом народного депутата України. Державний службовець 7-го рангу.

  В 2005 р. захистив дисертацію в Харківському Національному університеті внутрішніх справ де було присвоєно вчене звання кандидата юридичних наук. Доктор філософії в галузі права, почесний доктор Міжнародної Кадрової Академії.

З 2007 по 2011р.  працював на посаді заступника директора філії “ПМН”  ВАТ «Укртранснафта»,

В 2009 р. закінчив ФПК Університету економіки та права “КРОК” за фахом з управління фінансово-економічною безпекою на підприємствах України, поєднуючи навчання та роботу на посаді начальником відділу зовнішніх зв’язків, головним інженером, директором Департаменту, директором Координаційного центру. 

З 2015 по 2016 р. працював на посаді заступника директора філії “Дружба”, начальника управління безпеки ПАТ “Укртранснафта”, поєднуючи з навчанням в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. Інститут післядипломної освіти, який закінчив в 2016 р.

З 2011 по 2015 р – Президент Міжнародного фонду “Українські реформи”.

З 2020 р. експерт, модератор Офіційного Представництва в Україні Міжнародного Інформаційного Нобелівського Центру

З 2022 р. заступник директора Офіційного Представництва в Україні Міжнародного Інформаційного Нобелівського Центру

 

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ОФІЦІЙНОГО ПРЕДСТАВНИЦТВА МІЖНАРОДНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО НОБЕЛІВСЬКОГО ЦЕНТРА В УКРАЇНІ

СОКОЛОВСЬКИЙ
СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ

Біографія

Народився  14.12.1994 р. у м. Дніпро  Дніпропетровскої області. 

Освіта та робота

В 2012 р. закінчив середню загальноосвітню школу №140  м. Дніпро.

В 2018 р. закінчив Дніпровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини, м. Дніпро з відзнакою (С18 №031582) за професійною кваліфікацією  –  Лікар.

В 2020 р. закінчив    Дніпропетровську медичну академію Міністерства охорони здоров’я України, м. Дніпро  кафедра фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології ДЗ “ДМА МОЗ України” за спеціальністю  лікаря-спеціаліста (№11274)  Спортивна медицина.

  У 2019 р. закінчив Українську військово-медичну академію МО України, м. Київ. Лейтенант медичної служби запасу.

 Магістр державного управління. У 2019 р. закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України, м. Дніпро з відзнакою (М19 №121679) за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”.

Аспірант кафедри державного управління та місцевого самоврядування НТУ «Дніпровська Політехніка»  м. Дніпро. Тема наукового дослідження полягає в пошуку  моделі  організації системи ефективної реабілітації в Україні з  використанням кращого досвіду європейських країн та наукових напрацювань  вітчизняних та зарубіжних дослідників.

Заступник Директора Благодійного Фонду «Енкурс». Помічник Директора Всеукраїнської громадської організації «Національний координаційний центр протидії корупції».

Автор 8 наукових статей, тезисів та двох винаходів. Автор  та модератор міжнародної спільної навчальної програми ДМІТНМ ( Україна) та  Університет Клайпеди (Литва), викладач курсу.

Координатор міжнародного проекту Офіційного Представництва з імплементації освітніх та наукових програм українських вищих навчальних закладів в європейське навчальне та наукове середовище  з метою створення спільних міжнародних навчальних та наукових програм.

iinc.com.ua