INTERNATIONAL INFORMATION NOBEL CENTRE

OFFICIAL REPRESENTATION IN UKRAINE

Утилізація сонячних модулів

На другому етапі проводиться витяг з’єднувального шару кремнієвих пластин і обробка самого кремнію. Потім отриманий кремній змішується із заздалегідь підготовленою металлоуглеродной композицією, брикетується і переплавляється в марочний феросплав типу ФС 65 або ФС75, який масово використовується в металургії.

Цей процес набагато енергоефективніше, ніж отримання феросплавів з чистого кварцу. Таким шляхом проведені початкові роботи.

            Повторне використання кремнію для виробництва нових панелей є помилковим, так як в кремнії вже присутні легуючі елементи, і сам кремній деградував в процесі експлуатації.

Перевірка можливості використання Мунка (металлоуглеродние нанокомпозицій) і відходів кремнію сонячних панелей в якості вихідних матеріалів для отримання феросплавів

Вихідними залізовмісними матеріалами були залізна окалина заводу «Запоріжсталь» (вміст заліза 72,5%) розміром -2 + 0 мм і залізний концентрат Запорізького залізорудного комбінату (вміст заліза 61,5%). Синтез Мунка для отримання феросплавів здійснювали за допомогою експериментальної проточною установки.

iinc.com.ua